×

Teleskopický obušok

B22487

Teleskopický obušok je veľmi obľúbený obranný prostriedok, ktorý vyniká najmä svojimi rozmermi. Pri nosení skoro nepostrehnete, že ho máte pri sebe. V okamihu sa ale vysunie do plnej veľkosti a ste tak pohotovo pripravení k obrane.


4,80 € S DPH

 

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí

 

Rýchle doručenie objednávky kuriérom

 

Vrátenie tovaru do 14 dní*

Pýtate sa, ako ochrániť seba, svoj majetok i svojich blízkych? Kúpte si náš teleskopický obušok, ktorý je jedným z najpoužívanejších prostriedkov sebaobrany. S týmto obuškom mnohonásobne zvýšite svoju šancu na úspešné odrazenie prípadného útoku. Je vhodný pre osobnú obranu mužov i žien, ale môžu ho používať aj bezpečnostné agentúry, nočný strážcovia, atď.

Jednoduché ovládanie a vysoká kvalita teleskopu
Obušok pozostáva z troch rúrok, ktoré sú do seba zasunuté. Ovládanie je veľmi jednoduché. Teleskopickú časť vysuniete jednoduchým rozmáchnutím ruky a potom ho môžete ihneď použiť. Po vysunutí má dĺžku 56,5 cm. Je vyrobený z kvalitnej ocele, ktorá mu prepožičiava vysokú odolnosť a zaručí Vám, že sa obušok pri štandardnom použití nezlomí.

Šikovné puzdro
Obušok je uskladnený v šikovnom puzdre, ktoré môžete pripevniť na opasok a nosiť tak obušok v prípade potreby neustále pri sebe.

Zloženie obušku
Zloženie sa uskutočňuje nasledovne. Niekoľkokrát obuškom dôrazne poklepkajte vodorovne o tvrdú plochu, čím dôjde k uvoľneniu kužeľov. Následne potom kolmým úderom o tvrdú podložku teleskopický obušok zložíte. Rozhodujúcim faktorom je rýchlosť švihu, nie sila.

Poznámka
Ak je k zatvoreniu obušku použité vyslovene hrubej sily, môže sa obušok vážne poškodiť (vzniknú hobliny, či praskliny) a hrozí, že teleskopický obušok nebude možné vôbec zložiť, alebo naopak nebude držať rozložený.

Výhody:

  • veľmi pevný
  • jednoduché použitie
  • kvalitný materiál
  • protišmyková rukoväť


Špecifikácia:

  • v balení nájdete obušok a puzdro
  • dĺžka rozloženého obušku: 56,5 cm
  • materiál: plast, kov