VR okuliare pre virtuálnu realitu (VR BOX)

UDTV359

Okuliare na virtuálnu 3D realitu, pre smartfóny od 4,7 do 6 palcov s jednoduchým ovládaním.

Viac detailov

9,05 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

1 ks

 Facebook

Staňte sa našim fanúšikom a získajte 5 % zľavu na nákup!

 Facebook

Ak nie ste prihlásený/á na Facebooku, najprv sa prihláste a potom obnovte túto stránku pred kliknutím na tlačidlo Páči sa mi to. V opačnom prípade nebudete kód vytvorený.

 • Mäkké polstrovanie okolo očí pre pohodlné upevnenie na hlave a nastaviteľné popruhy, podpora Android a iOS - 3D hry a filmy zadarmo prístupné na Google Play a App Store Užívajte si hry vo virtuálnej realite, filmy v 3D alebo sledujte realistické filmy pre dospelých. Momentálne existujú už stovky VR aplikácií pre mobilné telefóny a 360° videa.

  Detailný popis

  • Základ je šikovný mobilný telefón s gyroskopom a operačným systémom Android alebo iOS. Do neho si môžete stiahnuť nejakú VR aplikáciu z obchodu Google Play / App Store alebo možno sledovať VR videá priamo napr. na YouTube.
  • Akonáhle video alebo aplikáciu na mobile spustíte, telefón zasuňte do VR okuliarov, tie nasaďte na hlavu a nechajte sa pohltiť týmto zážitkom.
  • Obraz na displeji telefónu je rozdelený na dve polovice - pre každé oko jedna časť. Virtuálne okuliare sú osadené špeciálnymi šošovkami, ktoré obraz spoja dohromady a simulujú virtuálnu realitu.
  • Veľa aplikácií ZADARMO na Google Play aj v App Store.