Nové produkty

Rukavica prachovka mikrovlákno

VGD3199

Každé domáce upratovanie býva tou menej obľúbenou súčasťou vášho voľného času. Najhoršou domácou prácou býva utieranie prachu. Predstavujeme Vám túto super vychytávku v podobe rukavice prachovky z mikrovlákna, vďaka ktorej bude upratovanie hračka.

Viac detailov

1,03 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

1 ks

 Facebook

Staňte sa našim fanúšikom a získajte 5 % zľavu na nákup!

 Facebook

Ak nie ste prihlásený/á na Facebooku, najprv sa prihláste a potom obnovte túto stránku pred kliknutím na tlačidlo Páči sa mi to. V opačnom prípade nebudete kód vytvorený.

  • Každé domáce upratovanie býva tou menej obľúbenou súčasťou vášho voľného času. Najhoršou domácou prácou býva utieranie prachu. Predstavujeme Vám túto super vychytávku v podobe rukavice prachovky z mikrovlákna, vďaka ktorej bude upratovanie hračka. Túto prachovku, vyrobenú z mikrovlákna, si navlečiete ako rukavicu a ľahko stierate plochu. Pomocou rukavice sa dostanete do zle dostupných miest a bez akéhokoľvek zaprášenia a šmúh odstránite ľahko a rýchlo všetku špinu. Jedna strana rukavice je vybavená strapcami na utieranie prachu, druhá strana má hladký povrch na utieranie skla či iných hladkých povrchov. Okrem utierania prachu s touto rukavicou môžete tiež umývať okná. Rukavica prachovka mikrovlákno je originálny darček pre všetky gazdinky.

    Rozmery: 140 x 190 mm