Nové produkty

XL hrnček šéf

UDDZ772

Chcete každé ráno vstávať s pocitom, že svoj život si riadite vy sami? Každý z nás je šéfom svojho vlastného života a mali by sme si to pripomínať každý deň.

Viac detailov

6,02 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

2 ks

 Facebook

Staňte sa našim fanúšikom a získajte 5 % zľavu na nákup!

 Facebook

Ak nie ste prihlásený/á na Facebooku, najprv sa prihláste a potom obnovte túto stránku pred kliknutím na tlačidlo Páči sa mi to. V opačnom prípade nebudete kód vytvorený.

  • Chcete každé ráno vstávať s pocitom, že svoj život si riadite vy sami? Každý z nás je šéfom svojho vlastného života a mali by sme si to pripomínať každý deň. Piť čaj alebo kávu z obyčajného, bežne dostupného a nevzhľadného hrnčeka nie je v móde. Dokážte sami sebe, že máte štýl a vkus, a začnite piť z originálneho hrnčeka "Ja som šéf". Hneď ráno budete vedieť, kým sa máte riadiť a komu zodpovedáte za svoje rozhodnutia. Tento hrnček je tiež skvelým darčekom pre vašich blízkych, či kolegom v práci. Veľmi ich pobavíte a ukážete im, že oni sami majú schopnosti riadiť svoj vlastný život. Pri pohľade na hrnček im totiž bude jasné, kto je tu pánom, a kto tomu dnes šéfuje.

    Rozmer: 13 x 11 cm